Anketa

Využili by jste placené služby vzdálené správy PC?
 
Geek trička

TeamViewer

řešení vše v jednom pro vzdálený přístup a podporu přes Internet

TeamViewer umožňuje vzdálené ovládání jakéhokoli počítače kdekoli na Internetu. Není požadována žádná instalace, stačí pouze na obou počítačích spustit aplikaci a připojit se.

Práce za bránami firewall

Hlavním problémem při používání softwaru pro vzdálené ovládání jsou brány firewall, blokované porty, a také směrování NAT lokálních IP adres. Při použití programu TeamViewer se nemusíte starat o brány firewall: TeamViewer vytvoří směrování k vašemu partnerovi za vás.

Vzdálený přístup k bezobslužným počítačům

Získejte snadný přímý a nepřetržitý přístup k bezobslužným počítačům a serverům. A hlavně není potřeba platit žádné dodatečné náklady pro trvalou instalaci v počítači zákazníka, kancelářském nebo domácím počítači.

Přístup pomocí prohlížeče

Jste na cestách a potřebujete ovládat vzdálený počítač? Proč tedy nepoužít TeamViewer Web Connector? Řešení založené pouze na technologii HTML a flash lze použít téměř ze všech prohlížečů a na všech operačních systémech.

Nejvyšší standard zabezpečení

TeamViewer je velmi bezpečné řešení. Všechny verze obsahují plně zabezpečené datové kanály s výměnou klíčů s šifrováním relace AES (256 bit), které poskytuje stejný standard zabezpečení jako protokoly https/SSL.

Rychlá návratnost investic

Licenční poplatky programu TeamViewer nejsou vysoké a vzhledem k úsporám času a nákladům se vrátí velmi rychle. Privátní uživatelé mohou využít program zdarma.

Přenos souborů

TeamViewer umožňuje integrovaný přenos dat, který umožňuje kopírování souborů a složek  ke vzdálenému partnerovi. Přenos dat probíhá i za bránami firewall.

Optimalizovaný výkon

Bez ohledu na to, zda máte připojení LAN nebo vytáčené připojení, optimalizuje TeamViewer kvalitu zobrazení a rychlost v závislosti na vašem připojení k síti.

Řešení pro všechny případy

Na rozdíl od konkurenčních produktů nabízejících různé balíčky pro vzdálenou podporu, správu, školení a prodej (každý balíček je zpoplatněn) nabízí TeamViewer jednoduché řešení pro vše, co potřebujete: TeamViewer obsahuje všechny moduly ve velmi výhodném a jednoduchém balíčku.

Texty, program a více informací najdete na: http://teamviewer.com/cs